Švenčių organizavimas

Skambinkite: +370 674 73067

Rašykite: [email protected]

Personažai vaikų gimtadieniams

Vaiko gimtadienis – tai šventė, kurios kiekvienas mažas žmogutis labai laukia. Didžiausias tėvelių rūpestis, ką ir kaip padaryti, jog vaiko šventė būtų pati linksmiausia bei gražiausia.


Siūlome Jūsų vaiko gimtadieniui ar krikštynoms teminius bei pasakų personažus, kurie pavers šventę išskirtine. Kiekvienas personažas turi paruošęs specialią vaikišką programą, į kurią įeina įvairūs smagūs žaidimai, piešimas ant veidukų, balionų lankstyms šokiai ir kitos linksmybės, kurios neleis jūsų vaikui bei svečiams nuobodžiauti. Turime šiuos personažus - Princesę, Piratę, Klounę, Žmogų Vorą, Šmakę Kakę, Pelytę Minę, Barbę, Lėlę Monstrę, Tigriukę, Katytę, Kiškiukę Ilgaausę, Kauboję, Džinę, Angeliuką, Pimpačkiuką, Elzą, Braškę, Drugelių fėja, Žydrą dangaus fėją, Baleriną, Mašą, Trolę Popytę, Kareivę, Bartą Simpsoną, Auksaplaukę, Gėlytę, Dinozaurą, Šuniuką, Disko mergaitę,Kalėdinį Nykštuką, Kalėdų Senelį, Pepę Ilgakojinę, Smurfytę, Snieguolę, Liūtą, Gražuolę iš Gražuolė ir pabaisa pasakos, Pelenę, Indėnę, Betmenę, Vajaną, Pingviniuką, Pandą, Džasminą.


Kodėl verta rinktis šią paslaugą?


 • kiekvieno vaiko atmintyje išliks smagūs prisiminimai;
 • gimtadienio metu vaikams neteks nuobodžiauti;
 • gimtadienio metu, visi vaikai turės galimybę išmokti naujų įdomių dalykų;
 • tėveliai galės atsipalaiduoti, nes visi vaikai bus užimti ir linksmai leis laiką.


Kaip užsisakyti paslaugą?


Pirmiausiai Jums reikia išsirinkti norimą personažą. Tam tikrus personažus rekomenduojame atitinkamai pagal vaikučio amžių. Tuomet, su mumis reikėtų iš anksto susisiekti nurodytu telefonu ar el. paštu. Užsakymas bus patvirtintas tik pervedus avansą.


Mūsų patarimai jums


 • Vaikučiai iki 3 metų programoje turėtų dalyvauti lydimi tėvelių.
 • Prieš užsakydami personažą, vyresniems vaikučiams leiskite patiems pasirinkti ar bent išsiaiškinkite, kas vaikui patiktų.
 • Užsakydami personažo programą, atsižvelkite į tai, ar jūsų vaikutis judrus ar ramesnio būdo bei kokio amžiaus bus dauguma vaikučių, tuomet mes galėsime pritaikyti atitinkamą programą.


Pagal vaiko amžių rekomenduojami personažai:


1-3 metų vaikams: Fėja, Boružėlė, Kiškė Ilgaausė, Tigriukė, Katytė, Maša iš "Maša ir lokys filmuko"


4-8 metų vaikams: Šmakė Kakė, Pelytė Minė, Fėja, Princesė, Pimpačkiukas, Žmogus voras, Lėlė Monstrė, Alisa Stebuklų šalyje Raganiukė, Havajukė, Kauboja, Piratė, Džinė, Klounė, Barbė, Elza, Braškė, Balerina.


Vaikams nuo 9 metų labiau rekomenduojame teminius vakarėlius ir vaikų švenčių vedėjus.

Mūsų siūlomos temos vyresniems vaikams - disco tema, atsisveikinimas su vaikystės herojais, protmūšis, mes – havajuose, išprotėjęs pasaulis.


Kainos:


Vieno personažo programos kaina :

Darbo dienomis I-IV

1 val. - 65 Eur

1,5 val. - 90 Eur

2 val. - 110 Eur


Vieno personažo kaina

Savaitgaliais V-VII

1 val. - 75 Eur

1,5 val. - 100 Eur

2 val. - 125 Eur


MES ĮSIKŪRĘ KAUNE.

Vykstant į kitus miestus trumpiausias užsakymo laikas 2val .

Vykstant į kitus miestus papildomai skaičiuojamos kuro išlaidos pagal km.

Princesė

Princesė - kuri mergaitė kartais nepasvajoja tapti princese, tokia elegantiška, gražia bei įspūdinga. Programos metu princesė mokys mergaites grakščios princesiškos eisenos, šoks, ieškos pamestos karūnos bei užsiims kitais princesiškais dalykėliais. Princesė rekomenduojama mergaitėms nuo 4 iki 9 metų.

Pelytė Minė

Pelytė Minė - jau tiek daug laiko ši veikėja išlieka pati populiariausia. Labai linksma, vikri ir išradinga kai tikra pelytė, kartu su vaikučiais ieškos pasislėpusio sūrio, mokys vaikus kaip greitai įlysti į pelytės urvelį, kartu šoks smagų peliukų šokį. Kartu su Pelyte Mine jūsų laukia daug staigmenų bei nuotykių. Programa skirta 3-9 metų vaikučiams, bet galima pritaikyti ir mažesniems.


Peliukas Mikis ir Pelytė Mini

Šie personažai puikiai tiks dideliam įmonės renginiui ar miestelio šventei.

Tikrai paliks įspūdį ir mažiems ir dideliems.

Pasikvieskite šiuos personažus jei norite padaryti siurprizą savo vaikui, giminaičiui ar kolegai.

Galite pasikviesti abu arba po vieną.


Boružiukė Taškiukė

Boružiukė Taškiukė – tai speciali programa skirta patiems mažiausiems vaikučiams nuo 1 iki 3 metų. Speciali, todėl kad visos užduotys kruopščiai pritaikytos būtent tokio amžiaus vaikučiams. Rekomenduojama programoje dalyvauti ir tėveliams. Jos metu vaikai susipažins su tokiu įdomiu vabaliukų pasauliu, pagal specialias daineles ir naudojant specialias priemones mokysis pajausti muzikos ritmą bei garsus, klijuos boružėliai taškelius ir žais kitus jų amžių atitinkančius žaidimus.


Lėlė monstrė

Pimpačkiukas

Pimpačkiukas – išdykęs, pasiruošęs nuotykiams kartu su savo mažaisiais draugais. Jis kartu su vaikais ieškos pasleptų monstriukų, mokysis pimpačkiukų kalbos, pūs muilo burbulus, kartu valgys pimpačkiukų skaniausią vaisių – bananą ir užsiims kita pimpačkiukiška veikla. Rekomenduojama vaikučiams nuo 3 iki 9 metų.

Peliukas Mikis

Tikras išdaigininkas, kuris sutars ir su visai mažais vaikučiais ir didesniais. Vyresniems papasakos kaip atsirado animaciniai filmukai, o mažesniems paruoš daug smagių žaidimų.

Alisa stebuklų šalyje

Alisa stebuklų šalyje – tai programa skirta vyresniems 5 – 10 metų vaikučiams. Alisa padės vaikams pasijusti lyg tikroje pasakoje. Kartu ragaus stebuklingo gėrimo, bandys surasti kur pabėgo greituolis triušis, spelios, kas paslėpta Skrybėliaus skrybėlėj, ieškos rakto nuo stebuklingos dėžutės. Tai įdomi ir pilna pačios įvairiausios veiklos programėlė.


Patariame!

Pasistenkite išsiaiškinti, koks personažas vaikui ypač mėgstamas. Tai labai individualu! Stebėkite jį žaidžiant, kalbėkitės su vaiku apie jo SVAJONES! Leiskite netiesiogiai gimtadienio personažą išsirinkti vaikui ;)

Vajana

Vieno iš gražiausių ir spalvingiausių filmukų heroja. Ji papasakos apie savo salos tradicijas, išmokys savo mėgstamiausią šokį. Patiks ir berniukams ir mergaitėms.

Lėlytė LOL..

Tai programa skirta mergaitėms – madistėms. Kartu su L.O.L lėlyte mergaitės mokysis grakščios eisenos, vaidybos, demonstruos madas, šoks, puošis savo veidukus piešinukais. Jei laiko užteks ir noras didelis bus, kartu pasigamins ir gražų papuošalą.

Undinėlė

Džinė

Džinė

Havajukė

Pasijausti tarsi Havajuose galite tiesiog savo namų kiemelyje ar sodyboje arba uždaroje patalpoje prie baseino, o jei dar pasikviesite gėlėtąją Havajukę, šventė tikrai bus nepakartojama. Pripučiamas vaikiškas baseinas lauke, būtų puikus šventės akcentas. Havajukė kartu su vaikučiais gaminsis havajietiškus vainikėlius, surengs tikrą vandens mūšį, pūs muillo burbulus, darys vasariškus cheminius eksperimentus, žais kitus vaikų amžių ir norus atitinkančius žaidimus.


Raganiukė

 • Raganiukės prisistatymas bei susipažinimas su vaikais;
 • Bus gaminamas tikras Raganiškas gėrimas;
 • Žaidžiami pašėlę raganiukės žaidimai;
 • Visi mokysis specialų raganišką šokį.

Katytė

Tarp visų vaikų mylimiausių gyvūnėlių, katytė būtinai bus paminėta. Ji dažnai laukiama ir vaikučių šventėse. Kartu su ja vaikai mokysis žaisti su siūlų kamuoliukais, išbandys savo lankstumą ir gudrumą, ieškos pasislėpusių pelyčių, šoks katinų šokį, išsipaišys veidukus, kartu užpūs gimtadienio žvakutes. Miauksėkim visi kartu. Katytė gali atkeliauti pas vaikučius nuo 2 iki 6 metukų, bet žinoma gali ir pas vyresnius vaikus.

Kiškė ilgaausė

Kiškutė nori visus pakviesti į tikrą morkyčių ir kopūsų puotą, kurioje mokys vaikus apie jų naudą, kartu straksės, šoks ir dainuos, svajos, plepės, pieš ir kartu sudainuos gimtadienio dainelę. Pasikvieskite kiškutę ir į savo šventę.

Barbė

Barbiškas gimtadienis - tai tikras mergaičių džiaugsmas. Kartu su barbe mokysis makiažo subtilybių, išsidažys veidukus, kurs drabužius, šoks, vaidins ir maivysis. Juk taip smagu kartais ir pačioms pasijusti lyg tikromis barbėmis.

Elza

Populiriosios pasakos Ledo šalis veikėja, pasikvies visus vaikučius patirti tikrus žiemos nuotykius. Drauge su Elza vaikai keliaus ledo takeliu, žais su sniego gniūžtemis, darys ledo kalnus, ieškos išsibrsčiusių snaigių ir žinoma sušoks kartu nuostabųjį Elzos šokį. Jeigu patink žiema ir žiemos nuotykiai pasikvieskite Elzą į savo šventę.

Žmogus voras

Daugelis berniukų nori būti panašūs būtent į šį herojų. Būti stirpiu, drąsiu, protingu ir tuo pačiu geru, koks ir yra Žmogus voras. Su šiuo personažu vaikai sužinos tikrą žmogaus voro istoriją, išmoks ropoti ir laipioti kaip tikri vorai, ieškos pasislėpusių blogiečių, išmoks išmintingai kovoti su blogiu, išmėgins savo greitį ir vikrumą įvairiuose žaidimuose. Pasikvieks Žmogų Vorą ir tapk tikru kovotoju. Vaidina vaikinas.

Linksmasis Dinozauras

Galvojote, jog dinozaurai jau išnykę? Turime jums staigmeną, vienas iš jų išliko iki šių dienų ir labai laukia susitikimo su vaikais, kurių metu visi bus supažindinti su dinozaurų pasauliu, tyrinės iškasenas, seks diznoaurų pėdsakais, žais ir linksminsis kartu.

Šuniukas Širdukas

Tikra tiesa, jog šunys yra geriausi žmonių draugai, o ypač vaikų. Šuniukas mokins vaikus draugiškumo, ieškos paslėptų skanumynų, tikrins vaikučių uoslę bei žais kitus smagius žaidimus.

Nakties fėja

Žvaigždės, mėnulis, tamsa, sapnai...kiek daug įdomių dalykų slepia naktis. Ši nakties fėja papasakos daug įdomių dalykų apie tai, ką mes matome danguje naktį. Tai išskirtinė programa vaikams apie astronomiją – planetas, žvaigždes ir pan.

Auksaplaukė

Žavioji ilgaplaukė neleis nuobodžiauti nei mergaitėms nei berniukams, nes yra paruošusi linksmų užduočių visiems. Berniukai kaip tikri riteriai bandys išgelbėti mergaites iš bokšto, mergaitės gamins riteriams šarvus, kartu ieškos pamestų deimantų, bus papuošti piešiniais ant veidukų.

Miegančioji gražuolė

Visi žino nuostabią pasaką apie gražuolę, kuriai pamotė, pasivertusi į vargšę senutę įdavė užnuodytą obuolį, o tada atjojo drąsuolis princas , pabučiavo ją ir mergina buvo išgelbėta. Reikėtų nepamiršti ir mažuliukų gražuolės draugų 7 nykštukų. Su šia personaže vaikučiai kartu galės patirti visus gražuolės nuotykius, patys pasirinkti sau nykštuko vardą, mokysis kaip atskirti tikrus draugus nuo netikrų, žiūrės į stebuklingą veidrodėlį, na ir žinoma kaip gi programa bei žaidimų su obuoliais... Laukia smagus ir įdomus gimtadienis pasirinkus šią heroją.

Betmanas

Šio herojaus programa yra skirta vaikams norintiems judrių žaidimų, mėgstantiems spręsti galvosūkius. Kartu su Betmenu visiems reikės bandyti surasti pavogtą dovaną. Bentmeną vaidina mergina

Disco mergaitė

Ši programa skirta šiek tiek vyresniems vaikučiams mėgstantiems muziką, šokius, judrius žaidimus, konkursus.

Olafas

Senis besmegenis vardu Olafas, linksmasis Elzos, ledo princesės draugas, pakvies vaikus į tikrą sniego gniūžčių mūšį, supažindins vaikus su naujausiomis sniego senio statymo madomis, nesvarbu ar žiema ar vasara, su Olafu linksma gali būti visada.

Gražuolė

iš pasakos "Gražuolė ir pabaisa"

Nuostabios pasakos heroja Bella - Gražuolė padės visiems suprasti, kad grožis slypi ne vien tik išorėje. Taip pat vaikučių laukia daug linksmų užduotėlių ir šokių.

Geroji fėja

 • Stebuklingas Fėjos prisistatymas bei susipažinimas su vaikais;
 • Visų veidukai bus išpiešti specialiais dažais, kurie pavers visus mažomis fėjomis;
 • Vaikai mokysis keletą magiškų burtų;
 • Ieškos stebuklingosios fėjos lazdelės;
 • Žais įvairius žaidimus.

Kaubojė

Jeigu norite išmokti joti ant arklių, šokti kaubojišką šokį, užmesti virvę, išbandyti kaubojiškas estafetes ir patirti kitus nuotykius – pasikvieskite šią personažę į svečius.

Maša

Personažė Maša iš filmuko ,,Maša ir lokys"
Vaikučių taip mėgiama, nes lyg veidrodis atspindi juos pačius - nenustygstanti vietoje, linksma, išradinga, krečianti įvairias išdaigas, matanti pasaulį savaip, savo žibančiomis akimis! Kokia nuostabi yra vaikystė!
Pasikvieskite šią išdykusią, bet geraširdę bei linksmą personažę į savo vaikučio šventę! Ji atvyks visur, kur girdėsis krykštaujančių vaikų balsai - į darželį, žaidimų kambarį, sodybą, namus ar tiesiog parką! Ji paruoš specialią programą ir visai mažučiukams ir didesniems!

Tigriukė

Tik negalvokite, jog ši tigriukė pabėgo iš zoologijos sodo... Neeee, ji gyvena laisvėje, o jos geriausi draugai yra ne tik kiti tigrai, bet ir vaikai, o dar labiau jai patinka kartu švęsti gimtadienius ir kitas šventes. Tigriukė visus supažindins su džiunglių taisyklėmis ir pasauliu, būtinai pašoks linksmą gyvūnų šokį, išpieš veidukus, žais smagius žaidimus atitinkančius vaikų amžių ir norus. Tigriukės programa tinkama vaikučiams nuo 2 iki 6 metų, bet gali būti pritaikyta ir vyresniems.

Balerina

Grakščioji balerina – puikus pasirinkimas mergaitės gimtadieniui, kuri dievina šokius ir muziką. Tai pilna elegancijos, šokių, mergaitiškų pokalbių, gražios eisenos tobulinimo, smagių žaidimų programa.

Piratė – tikra nuotykių ir lobių ieškotoja, išmokys vaikus būti ištvermigais, drąsiais bei gudriais. Kartu darys tikrą piratišką mankštą, susipažins su pasaulio žemėlapiu bei kai kurių šalių ypatumais, tvarkys savo laivą.Taip pat turės įveikti piratiškas kliūtis, paraugauti piratiško maisto ir dar daug kitų smagių dalykų lauks tikroje pirtiškoje kelionėje.

Klounė

Linksmuolė Klounė stengsis, jog iš vaikų veidukų nedingtų šypsena. Išmokys juokingų greitakalbių ir šokių judesių, kartu darys stebuklingą vaivorykštę. Taip pat kartu kursite juokingą istoriją, suksite lanką ir linksminsitės kiek tik jėgos leis. Klounė visų staigmenų neišduoda – viską pamatysite kai susitiksite su ja.

Angeliukė

Ši personažė labai puikiai tiktų krikštynų šventei. Labai švelni ir miela angeliukė, sukursianti jaukią atmosferą, mokys vaikus skraidyti ir kartu bandys pasiekti debesis, kartu kurs stebuklingą pasaką, ieškos kitų pasislėpusių angelų, šoks ir dūks tiek kiek bus visiems jėgų. Angeliukė laukia, kada pakviesite ją į savo jaukią šventę.

Trolė Popytė

Ryški, linksma, šokanti trolytė, užkrės vaikučius savo optimizmu bei energija, primins kokie svarbūs mums visiems yra apsikabinimai, draugiškumas bei tolerancija vieni kitiems.

Pepė Ilgakojinė

Astridos Lingrend sukurta veikėja populiari išliko iki šių dienų. Drąsi, šiek tiek padykusi, bet protinga mergaitė, išmokys vaikus atpažinti bei reikšti emocijas, dainuoti taip, kaip dainuoja tik Pepė, leis pasimatuoti savo visas turimas kojines, išmokys piešti kojomis ir dar daug daug linksmų dalykų

Gėlytė

Ar žinote, kiek pasaulyje yra gėlių rūšių? O spalvų, o kvapų??? Drauge su gėlių fėja galėsite nukeliauti į skaniausių aromatų šalį, sukurti savo vienintelį ir nepakartojamą gėlės žiedą. Ši fėja taip pat išmokys visus švelnumo ir rūpestingumo...

Pelenė

Pelenė padės mergaitėms suprasti, jog svajoti yra būtina ir svajonės tikrai pildosi, jei tik jų sieki. Tai princesiška programa pilna šokių, vaikiškų grožio procedūrų bei kitų staigmenų.

Vaivorykštė

Labai spalvinga, linksma, pilna eksperimentų su spalvomis programa, kuri patiks tiek mergaitėms tiek berniukams. Programos kartu su vaivorykšte metu vaikučiai atliks įvairius eksperimentus su spalvomis, pieš, dainuos, šoks. Keliaukime į tikrą spalvų karalystę kartu...

Indėnė

Indėnė , vardu Žvitrioji strėlė supažindins su nepaprastai įdomiomis indėnų tradicijomis. Primins vaikams kaip svarbu saugoti ir mylėti mus supančią gamtą ir visas gyvas būtybes. Išmargins vaikus tikrais indėniškais raštais.

Vienaragė

Kartu su vienarage vaikai sužinos, kur slepiasi paslaptingasis vaizduotės mygtukas, supras, kodėl nereikia nustoti svajoti, ieškos pamestų stebuklingų vienaragės žvaigždučių ir kartu daug šėlios, kurs ir linksminsis.

Bartas Simpsonas

Populiaraus amerikiečių filmuko herojus, su kuriuo patiks dūkti ir berniukams ir mergaitėms. Nebijokite tėveliai, su šiuo personažu vaikai krės tik labai kuklias išdaigas...

Kareivė

Tikras kareivis turi būti pasiruošęs viskam. Šios programos metu vaikai ragaus tikros kareiviškos košės, mokysis pataikyti į taikinius, galės parodyti savo fizinę ištvermę. Su kareive nuobodžiauti ir žiovauti tikrai nebus kada. Šią programą rekomenduojame ne tik berniukams – patiks ir mergaitėms.

Smurfytė

Ar kada nors buvai stebuklingoje smurfų šalyje? Jeigu dar ne, tai ši linksmoji Smurfytė kviečia keliauti kartu, kur labai daug žaidimų, šokių ir žinoma burbulų.