Švenčių organizavimas

Skambinkite: +370 674 73067

Rašykite: [email protected]

Atsiliepimai

Indrė, mergvakaris

Organizavau draugei mergvakarį ir prisipažinsiu pirmą kartą savo darbus darbelius patikėjau organizatorei, nes pati dėl laiko stokos neturėjau kada juos atlikti :) ir  tikrai likau nenusivylusi ne tik užduočių ir įvairių smulkių ir didesnių darbelių atlikimu, bet ir organizatorės buvimu šalia mūsų visą organizacinę dalį mergvakario metu :) Ji tikrai šauniai susitvarkė su mumis :) ir neleido išklysti iš kelio, nes nėra nieko malonesnio, kai viskas praeina tiesiog tobulai! Dėkoju visų mergaičių vardu Inesai už idėjas, sumanumą, begalinį kūrybiškumą ir fantaziją, taip pat už sugebėjimą pajusti mūsų poreikius,už nuoširdų bendravimą. Linkime ir toliau skleisti kūrybinę energiją, nepritrūkti jėgų kurti ir stebinti! Sėkmės! :)

Dovilė, dukters gimtadienis

Norime nuoširdžiai padėkoti pelytei Minei, kad pagyvino mūsų šventę, padarė ją žaismingesnę. Ačiū už visus įdomius žaidimus, šokius, prizus bei dovanas mažajam jubiliatui. Tėveliai, jei norite, jog jūsų vaikai ilgai neužmirštų savo gimtadienio, rinkitės Renginiukas.lt personažus.

Tatjana, 3 m. dukters gimtadienis

Kreipiausi dėl mano dukters 3-jų metukų gimtadienio šventės. Pasirinkau fėjos personažą. Noriu pažymėti, kad renginys vyko Vilniuje. Musu Fėja atskrido pas mus laiku, tiksliai kaip mes ir tarėmės! Užduotis nebuvo lengva, nes vaikų buvo nemažai ir dauguma jų buvo apie 3 metukų. Gimtadienis vyko kavinėje, kur tą pačią diena, dėl blogo oro prisidėjo dar pora gimtadienių, grojo muzika ir buvo gana triukšminga. Bet musų Fėja, kaip tikra burtininkė, nepaisant visu kliūčių puikiai susidraugavo su vaikučiais. Ypatingas dėmėsys buvo skirtas jubiliatei ir nors ji buvo 'išranki', mūsų Fėja greitai rasdavo kokį nors žaidimą, kuris patiktų ir jubiliatei ir kitiems vaikams.Ačiū Jums

Tatjana, 3 m. dukters gimtadienis

Viskas labai patiko, bet svarbiausia, jog vaikai buvo visą laiką užimti :) Kadangi mano dukrytė eina iš proto būtent dėl pelytės Mini, paklausus ar patiko, ji atsakė, jog LAAAABAI ;)